Beyond your expectations

Our Gallery
slider image slider image slider image slider image slider image

Müşteri Hizmetleri

Ekibimiz, bilgiye ihtiyacınız olduğunda sizi desteklemek için her zaman buradadır.

Pazar Deneyimi

Tüm bu yıllar boyunca topladığımız bilgilerle pazarın ihtiyaçlarını anlayabilir ve büyük firmalarla rekabet eden yüksek kalitede teknoloji sağlayabiliriz.

Müşteri memnuniyeti

İhtiyaçlarınızı karşılayacak yüksek kaliteli ürünler sunmak için çok çalışıyoruz.

Newvizyon Makine

Yeni kağıt makinenizi aramak için iyi bir yer!

Hakkımızda

Kocaeli İzmit sanayi sitesinde faaliyetini sürdüren Newvizyon Makine, Türk makine sanayisini temsilen temizlik kağıdı makinelerinin imalatı konusunda uzmanlaşmış bir sanayi şirketidir. 2008 yılında kurulan Newvizyon Makine, kağıt endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacak yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri garanti etmektedir. Newvizyon Makine, bilgi birikimini gelişen teknoloji ile harmanlayarak, Baskılı & Baskısız Peçete Makineleri, Dispenser Peçete Makineleri, V-Katlı peçete makineleri, Enmotion kağıt havlu makineleri, Ev tipi Tuvalet kağıdı, Ev tipi kağıt havlu makineleri ve daha fazlası ile sektörde yerini aldı. Ayrıca ikinci el makine satışlarımızda vardır.

Müşterilerimizi memnun etmek için çok çalışıyoruz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara yüksek teknolojili çözümler sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Spesifikasyonlara göre baskılı veya baskısız peçete makineleri, dispenser peçete makineleri, V-kat 2,3 ve 4 yollu üretim makineleri, Enmotion kağıt havlu makineleri ve diğerleri gibi temizlik kağıdı makinelerinin üretiminde uzmanlaştık. müşterilerimizin ihtiyaçları. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve en özel ihtiyacınıza uyacak en kaliteli makinelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Şirketimizin kuruluşundan bu yana, dünya pazarında Türk makine sektörünü temsil eden, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan en iyi kağıt temizleme makinesini üreten lider şirket olmak için kendimizi geliştiriyoruz.

Mutlu Müşteriler